Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

Bos en Duincross 25-1-15

Goed loopweer bij cross

De dagen ervoor waren nog koud. Maar afgelopen zondag was het ideaal weer om hard te lopen. Zelfs de regen hield er rekening mee en was gestopt. Jaap Witte had geen noemenswaardig tegenstand en liep de 8800 meter in 30 min 49 sec. Jordi Vinke, in training voor De Zestig van Texel, is op de goede weg maar moest Witte de ruimte geven. Hij eindigde in 33 min 30 sec. Als derde kwam Ger Vlaming over de finish. Net niet onder de 37 min. Met nog 9 sec er af moet dat de volgende keer lukken.

Als enige vrouw, op de langste afstand,  liep Laurien Bakker 46 min 43 sec. De tweede ronden werd het snelst afgelegd door Pierre Bonnet in 24 min 27 sec. Jan Zijm deed er 1 seconde langer over en als derde kwam Margot van der Ven over de streep in 27 min 8 sec. Een ronde van bijna kilometer was de overwinning voor Dennis Niepel in 12 min 3 sec wat verbetering van zijn persoonlijk record betekende van 13 seconden. Lola Bakker was hier het snelste meisje in 13 min 58 sec. Bij jeugd tot en met 12 jaar, die 1000 m mochten afleggen, zegevierde Ruben van der Voort in 4 min 5 sec. De sprint om de tweede plaats werd gewonnen door Ties Kraanen. De derde plek was voor Daan Vlaming . Ze lieten beiden 4 min 14 sec noteren. Bij de meisjes was Sofie Vlaming het snelst in 4 min 23 sec. Imme van der Kerkhof werd tweede in 4 min 38 sec. De derde plaats was voor Berber van der Duim, die in 4 min 49 sec over de finish kwam. De laatste Bos en Duincross is op 8 februari. klik hiervoor de volledige uitslag.