Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

Bos en Duincross 8-2-15

Mooi weer bij laatste cross.

Door de concurrentie van de Halve Marathon van Schoorl en supersunday waren er wat minder deelnemers dan normaal. 49 atleten hadden zich ingeschreven voor hun rondjes bij Bos en Duin. Klik hier voor de foto´s gemaakt door Willem Sangers

13 kinderen streden om de winst op de 1000 meter. Ruben van der Voort wist in een nieuw persoonlijk record (4.01) als eerste over de meet te komen. Ties Kraanen uit Oosterend werd tweede in 4.07 en derde werd plaatsgenoot Daan Vlaming in 4.19. Bij de meisjes scoorde Imme van der Kerkhof het best in 4.35. Zij werd gevolgd door Berber van der Duim in 4.54 en derde meisje was Tess van der Kerkhof in 5.10.

Bij de 1700 meter waren twee deelnemers. Dennie Banda eindigde in 6.10, Coen van der Kerkhof zette 6.28 op de klok. De ronde over 2935 meter werd gewonnen door Pieter Dogger in 12.04.

Hessel Arensman was de snelste bij de loop over 5870 meter. Hij wist in een nieuw persoonlijk record van 24.21 Jan Zijm (24.28) net voor te blijven. Snelste dame was Remkje Visser in 29.12. Ook zij zette een nieuw p.r. neer. Er waren nieuwe persoonlijke records voor Simon Lap, Kees Dros en Theo Schraag. De langste afstand (8805 meter) was een prooi voor Duco van der Kuil in 34.45. Snelste dame was Suzanne van der Weide uit Den Helder in 40.26. Pablo Brandenburg had een nieuw p.r. van 43.52. Hij haalde bijna 2 minuten van zijn oude toptijd af!

Op zondag 22 februari organiseert AV Texel het Open Texels Crosskampioenschap, waarbij tevens de prijzen van het klassement van de crosslopen van het afgelopen winterseizoen uitgereikt worden.