Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

Coopertest 6-12-2011

Ondanks harde wind toch goede resultaten bij coopertest

klik hier voor alle uitslagen op een rij

Zowel atleten van AV Texel als overige Texelse sporters konden dinsdag 6 december hun conditie testen op de atletiekbaan in Den Burg.

14 Deelnemers melden zich voor de Coopertest die georganiseerd werd door AV Texel in samenwerking met Sportservice Texel. Ondanks de harde wind werden er toch diverse persoonlijke records verbroken. Het was Coen Schoonheden die bij de coopertest de meeste meters liep in 12 minuten (3264 meter, 16,32 km per uur), Pierre Bonnet werd tweede met 3186 meter, 15,93 km per uur, derde werd Martin Baptist met 3129 meter, 15.65 km per uur. Margot van de Ven was bij de vrouwen diegene die de meeste meters liep (2801 meter, 14.01 km per uur), tweede werd Marit Zijm (2727 meter, 13,63km per uur).

De volgende coopertest zal in het nieuwe jaar plaatsvinden, dit zal zo snel mogelijk op de site van AV Texel komen te staan.

klik hier voor de uitslag