Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

De Krimstrandloop 5-8-15

Ideale omstandigheden bij vierde Krimstrandloop

Het was laag water, er stond een licht windje uit het oosten en het was niet te warm.

Kortom het kon niet beter, heel ander weer dan de week ervoor toen de strandloop door de harde westenwind, het hoge water en de striemende regen niet door kon gaan.

Een uitdaging voor Danny Binnendijk uit Bodegraven om zich te meten met het parcoursrecord op de 8 km. Hij kwam in 14.27 door op 4km. Hij eindigde uiteindelijk in 29.44 ruim een halve minuut boven het record. Niettemin een geweldige prestatie. De nummer twee Roel Jan Heeringa uit Zwolle volgde na 2 minuten in 31.58.

Snelste en enige vrouw was Ankie Moll uit Gorredijk in 47.25. Op de 4 km ging Elias Kohnert uit Rodenberg (D) met de eer strijken in 17.26. De eerste vrouw op deze afstand was Iris van Beek uit Ugchelen in 18.51.

Er waren 10 kinderen aan de start voor de 1200 meter. Mart van Hoorn uit Doetinchem leverde een flinke strijd met Jonne Heeringa uit Zwolle. Mart won met één seconde verschil in 5.24. Derde werd Guus van Hoorn in 5.49. Bij de meisjes trok Lim Lutgendorp uit Almere aan het langste eind in 5.51. Imme van der Kerkhof uit Den Burg werd keurig tweede in 5.58 en Fleur Wouters uit Wageningen mocht de bronzen plak in ontvangst nemen voor haar 6.12.

De volgende loop van AVT is op zondag bij Bos en Duin. Inschrijven vanaf 9.45 uur op het terras aan de Bakkenweg 14. Start loop 10.30 uur. Info Rita Dogger 313387.