Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

De Krimstrandloop 12-8-15

Coen van der Kerkhof snelste bij strandloop.

Bij de jeugd over 1200 meter was het een drukste van jewelste. Er stonden 33 atleten te trappelen voor de start op het strand bij paal 28. Coen van der Kerkhof ging er razendsnel vandoor en wist zijn voorsprong tot het eind toe vast te houden. Hij finishte in 5.02, twintig seconden voor Nico Rielicke uit Schwabenheim. Derde jongen werd Mart van Hoorn uit Doetinchem in 5.50. Veerle van Erp uit Sint Oedenrode was met haar 5.38 verreweg het snelst bij de meisjes. Mella van de Leije (6.21) uit Rotterdam mocht de zilveren plak in ontvangst nemen. Kim Lutgendorp uit Almere werd derde in 6.23.

Ondanks het hoge water wist Tim Kerkmann uit Bielefeld er een mooie 16.41 uit te halen op de 4 km. De snelste vrouw op deze afstand was Kelly Agterberg  uit Maartensdijk in 19.06.

Op de 8 kilometer kwam Jan Kerkmann halverwege door in 15.00 en eindigde op 30.26. Onder deze omstandigheden een prima prestatie. Het was vooral ploegen door het mulle zand en slalommen om de vishengels en de vliegeraars, want het was goed visweer en er stond een aardig windje. De enige en dus snelste vrouw was Joyce Hendriks uit Doetinchem in 51.15. 

De volgende loop die AV Texel organiseert is de zesde Bos en Duinzomercross a.s zondag. Inschrijven vanaf 9.45 uur op het terras. Start cross 10.30 uur. Info Rita Dogger 313387.