Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

De Krimstrandloop 27-7-16

Goed strand bij derde De Krimstrandloop

Het was laag water en er stond nauwelijks wind, die van zij kwam. De buien, die tot laat in de middag vielen waren verdwenen. Mooie tijden konden er dus gelopen worden. En dat gebeurde: Remko Nagtegaal uit De Cocksdorp kwam in 33:25 min. over de meet na zijn 8 km. Jimmy Krugers uit Den Burg volgde hem in 34:29, een prachtig nieuw persoonlijk record. De snelste vrouw was Stefanie Limberg uit Halle (D) in 34:40. Ook bij de 4 km waren er door het mooie harde strand goede tijden te noteren. Iwan Breton uit Driebergen zette 14:52 op de klok. Hieke van Rijnsoever uit Nieuwer Ter Aa was snelste vrouw in 18:21. 6 Kinderen kwamen er aan de start voor de loop over 1200 meter. 600 meter naar de vuurtoren rennen en dan om de post met vlag heen weer terug naar paal 28. Luc Breton was de snelste in 5:48, Naut Krikke uit Sneek was in 6:07 tweede en Houke Hoeksema uit Duisburg kreeg voor zijn 6:12 de bronzen plak omgehangen. Bij de meisjes was Sandy Nagtegaal uit De Cocksdorp eerste in 6:06, het zilver was voor Sophie Groenenberg uit Bergschenhoek in 6:14.

De volgende loop die AV Texel organiseert is de Bos en Duin Zomercross op zondagochtend. Inschrijven vanaf 10.00 uur op het terras van Bos en Duin, Bakkenweg 16. De start is om 10.30 uur.