Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

De Krimstrandloop 3-8-16

Stormachtige strandloop

Bij paal 28 waaide het stevig op woensdagavond, Zuidwestwind van kracht 5 tot 6 én het was hoog water om 19.30 uur. Twee ingrediënten om er een loodzware tocht van te maken. Een echt gevecht tegen de elementen werd het. Voor iedereen was het laatste stuk pal tegen wind in. Klik hier voor de foto's gemaakt door Willem Sangers

Stefan Hinze uit Katzenbach (D) kon er goed mee omgaan en finishte over 8 km in 34:04 min. De tweede was Mathijs Duin uit Wageningen in 35:41. De snelste vrouw op deze afstand was Iris van Beek uit Ugchelen in 43:58.

Het was logisch dat de meeste lopers voor 4 km kozen deze avond. Axel Garritsen uit Den Burg kwam als eerste over de meet in 18:04. Hij was ruim voor de eerste vrouw die in 21:15 finishte. Dit was Hieke van Rijnsoever uit Nieuwer ter Aa.

Er waren 9 kinderen aan de start voor de 1200 m. Sjoerd van der Pijl uit Zwolle mocht voor zijn 5:53 de gouden medaille ophalen, Friso Bruins uit Eemnes werd tweede in 5:55. En Tim Denzer uit Katzenbach was derde in :46. Het snelste meisje was Imme van der Kerkhof uit Den Burg in 6:39. Zoë Miedema uit Bolsward kreeg zilver voor haar 7:31 en de vijfjarige Myrthe Huis in ’t Veld uit Apeldoorn werd met 10:57 derde.  De volgende loop die AVTexel organiseert is de Bos en Duin Zomercross. Inschrijven vanaf 10.00 uur bij appartementenhotel Bos en Duin, Bakkenweg 16, Den Burg. De cross start om 10.30 uur.