Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

De Krimstrandloop 10-8-16

Ideaal strand voor vijfde De Krimstrandloop

Laag water geeft een breed hard strand en de wind was westelijk, dus van opzij. Goede condities voor mooie prestaties op alle afstanden.

Op de 4 km liep Stephan Schriemer uit Assen naar een supersnelle 13:48 min. Stefan Hinze uit Katzenbach (D) volgde hem bijna een minuut later (14:30). Snelste vrouw op deze afstand was Felicitas Vielhaber uit Essen (D) in 16:28. Ook op de 8 km werd heel snel gelopen. Jan Kerkmann uit Bielefeld scoorde 28:18, de nummer twee Roel Jan Heeringa uit Zwolle volgde drie en een halve minuut later in 31:48, er deden geen vrouwen mee aan de langste afstand.

18 kinderen stonden klaar voor de 1200 meter over het strand. Verreweg de snelste was Sam v.d. Werf  uit Sneek in 4:36. Lyam Binsbergen uit Zwammerdam mocht de zilveren plak ophalen (4:52) en Jilke Oswald uit Harlingen werd derde in 5:11. Imme van der Kerkhof uit Den Burg was eerste meisje in 6:09. Francien Toutenhoofd  en haar zusje Nelline uit Heerenveen werden twee en drie in resp. 7:04 en  7:07. Er waren in totaal 54 deelnemers. De volgende loop is de Bos en Duin Zomercross op zondagochtend. Om 10.00 uur inschrijven bij Bos en Duin, Bakkenweg 16. De start is om 10.30 uur.