Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

De Krimstrandloop 24-8-16

John Aalbers wint laatste De Krimstrandloop

Het was laag water en er stond nauwelijks wind, je zou zeggen ideale omstandigheden voor de strandloop. Maar het was nu zo warm dat er diverse lopers waren die uitstapten na 4 km, terwijl ze ingeschreven hadden voor 8 km. 50 atleten waren er naar het noorden van het eiland gekomen om hun kilometers te lopen bij paal 28. Bij de jeugd over 1200 meter was Wouter de Roo uit Hoogeveen de snelste in 5.32 min. De zilveren plak was voor Tobias Barz uit Aschaffenburg in 5.35 en Jelle Blaeser uit Bolsward kon de bronzen medaille ophalen voor zijn 6.08. Bij de meisjes won Indy Faassen uit Biddinghuizen in 5.39. Tweede was Imme v.d. Kerkhof in 5.41, derde was Megan Havik (5.57), beide meisjes komen uit Den Burg. De 4 km was een prooi voor Marnix de Witte uit De Koog in 17.24 en snelste dame op deze afstand was Anne Faché uit Aschaffenburg (D) in  19.15. John Albers uit Nijmegen was met zijn 32.24 verreweg de snelste op de 8 km. De eerst binnenkomende dame was Astrid Schröder uit Lüdenscheid (D) in 44.56.

De volgende wedstrijd die de AV Texel organiseert is een baanwedstrijd op dinsdag 13 september. De afstanden waarop ingeschreven kan worden zijn de 800 meter en de 5000 meter voor atleten vanaf 12 jaar. De start is om 19.00 uur op de atletiekbaan in Den Burg. Meer informatie over deze wedstrijd vind je op deze site