Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

De Krimstrandloop 12-07-2017

Flinke wind bij eerste strandloop

Dat de wind in het noorden zat was een voordeeltje, dat hij kracht 6 had was een nadeel. Het voordeel zat hem in het feit dat nu op het laatste stuk voor iedereen de wind in de rug zat. Het tij was opkomend, bijna hoog water. Al met al een zwaar parcours tijdens de eerste De Krimstrandloop. Klik hier voor de foto's gemaakt door Willem Sangers

 

Er werden dan ook geen toptijden gelopen en er waren 8 km lopers die het na 4 km voor gezien hielden. Bij de loop over 8 km kwam Remko Nagtegaal uit De Cocksdorp op zijn blote voeten als eerste over de meet in 35.55 min. Martin Baptist uit Den Burg finishte als tweede in 36.46. Snelste dame op deze afstand was Yanneke de Porto uit Oudeschild in 44.40, zij sprintte met Klaas Pieter Zuidewind ook uit Oudeschild om de persoonlijke winst. Met een neuslengte won Yanneke.

Danny Binnendijk uit Bodegraven ging voor een snelle 4 km. Bij deze omstandigheden was 15.06 een keurige tijd voor een mooie eerste plek. Tweede werd Vincent Trinthamer uit Rijswijk in 16.43.

Kelly Dulfer uit Schiedam was eerste vrouw in 18.52, haar zusje Amy was tweede in 20.18.

Bij de jeugd waren er 12 lopers aan de start. Een echte sprint moest uitmaken wie er als eerste over de streep kwam. Mervin de Witte uit De Koog trok aan het langste eind (5.43). Aaron Grul uit Odijk werd tweede (5.44). Jur Willemsen uit Loerbeek was derde in 6.10. Bij de meisjes was Imme van der Kerkhof uit Den Burg de snelste in 6.11. Quinty de Boer uit De Koog werd tweede in 6.13 en Nyncke Trinthamer uit Rijswijk mocht de bronzen plak halen voor haar 6.37. 

De volgende loop die AV Texel organiseert is a.s. zondag de Bos en Duin zomercross. Inschrijven vanaf 10.00 uur bij Appartementenhotel Bos en Duin, Bakkenweg 16 Den Burg. De start is om 10.30 uur voor de 4,3 en 8,6 km. De jeugd voor hun 1 of 2 km. start één minuut later. Info Rita Dogger tel 313387.