Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

De Krimstrandloop 19-7-17

Perfecte omstandigheden tweede De Krimstrandloop.

Het was laag water, er was praktisch geen wind en de verwachte onweersbuien bleven uit. Wel was het behoorlijk warm, zodat echte toptijden uit bleven.

20 jeugdigen waren aan de start voor de 1200 meter. Door een onduidelijkheid zijn de snelste jeugdlopers met de 4 km lopers meegegaan en hebben het keerpunt gemist. Zij hebben daardoor een grotere afstand gelopen, waardoor de uitslag een onjuist beeld geeft. Bij de meisjes won Naomi Gooijer Maastricht in 5.16 min., tweede was Imme v.d. Kerkhof uit Den Burg in 5.18 en derde was Jaïra Gooijer in 5.24. Bij de jongens werd nu eerste Joshua Gooijer in 5.40. Hij werd gevolgd door Michiel v.d. Heuvel uit Spijkenisse in 6.06. En Jasper Heek uit Baarn mocht de bronzen plak halen (7.04)

De 4 km was een prooi voor Jannis Franke uit Dortmund in 15.29 en snelste vrouw op deze afstand was Amy Dulfer uit Schiedam in 19.56. Snel was Stefan Hinze uit Katzenbach (D) op de 8 km (34.57). Ver voor de nummer twee Stefan Siebert uit Hofgeisbar (39.19) kwam hij binnen.

Eerste vrouw was Marleen Bakker uit Sauwerd in 49.51. De volgende loop die AVTexel organiseert is de Bos en Duin Zomercross op zondag a.s. In schrijven vanaf 10.00 uur op het terras van BOSQ aan de Bakkenweg 16 te Den Burg. Info: Rita Dogger tel. 313387