Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

De Krimstrandloop 22-8-12

Straffe wind bij strandloop

Woensdag stond er een flinke zuidwestelijke bries op het strand bij paal 28. De lopers moesten flink aan de bak, daarentegen hadden ze ook een keer de wind in de rug.

(klik hier voor de uitslag)

Bij de jeugd zegevierde Jarne Kompier, die de 1200 m. in 5:35 afraffelde. Op de 2e plek eindigde Vincent Tolman uit Zwolle in 5:51 en Youri Woltjer uit Moordorf (D) maakte het podium compleet. Zijn tijd was 6:00. Voor Linsey Nagtegaal was er weer de gouden medaille. Zij noteerde 6:03. Het zilver ging om de nek van Iris Mulder uit Hasselt in 6:48 terwijl het brons voor Iny van Warmerdam (6:51) uit Haarlem was.

De 4 km werd het snelst afgelegd door Pieter Dogger, die de klok op 16:44 liet stilstaan. Eerste vrouw werd Natascha van der Vis in 20:57.

De 8 km is dit seizoen het domein van Jaap Witte. Hij eindigde in 31:13 ruim voor Remco Nagtegaal, die 33:48 noteerde. Laurien Bakker, wist bij de vrouwen, deze afstand het snelst af te leggen in 44:03.

De volledige uitslag staat op avtexel.nl en de volgende zomerloop is die van a.s. zondag: de 6e Bos en Duin Zomercross, met de start om 10:30 uur aan de Heidvlakweg.