Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

De Krimstrandloop 8-8-2012

Snel strand bij De Krimstrandloop

Met laag water en fris briesje vanaf zee maakte dat de omstandigheden ideaal waren bij de 4e De Krimstrandloop. 

 De 8 km loop werd dan ook binnen het halve uur gelopen. Jaap Witte, die op 4 km nog gelijk door kwam met Roel Jan Heeringa uit Zwolle, had zijn opponent bij de finishlijn op een dikke minuut gezet. Witte had 29:58 en Heeringa 31:15. Eerste vrouw op deze afstand was de 15-jarige Anne Zijderveld uit Bergschenhoek zij volbracht de afstand in 49:27.

Bij de 4 km liepen Tim en Jan Kerkmann uit Bielefeld aan kop. De oudste, Jan heeft iets meer inhoud en won in de snelle tijd van 13:23. Zijn broer deed er precies één minuut meer over. Margot van der Ven was in 17:28 snelste vrouw.

19 kinderen verschenen aan de start voor hun 1200 meter. Sven Haalboom uit Veenendaal was veruit de snelste in 4:25. Hij liet de winnaar van de vorige twee lopen Marvy Zijl 26 seconden achter zich. De strijd om de derde plaats was heftig. Stefan van Cuilenborg uit Nieuwegein en Jesse Radstaat uit Lexmond kwamen borst aan borst over de finish, zodat ze beiden een bronzen plak uitgereikt kregen. Eerste meisje was Jasmijn Baptist in 5:05, Nikky Douma tweede in 5:24. Derde meisje was Marijn Heeringa uit Zwolle in 5:51.

De volgende loop die AVTexel organiseert is a.s. zondag de Bos en Duin Zomercross. Inschrijven vanaf 10.00 uur en start 10.30 uur.

link naar uitslag