Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

De Krimstrandloop 17-7-13

Opkomende mist van zee

 

Opkomende mist en daarmee kou, zorgde voor een kille temperatuur bij de eerste Krimstrandloop. Lopers vonden het minder erg. Maar de posten waren er niet opgekleed en kregen het daardoor koud. Het deelnemersveld bestond uit 48 personen.

Leuk te vermelden is dat trouwe Texelgasten, de familie Zijl uit Voorschoten, met drie generaties aan de start kwamen. En dat de jongste, Marvy genaamd, de 1200 meter op zijn naam zette, is dan helemaal leuk. Hij klokte 6.55 en werd op de voet gevolgd door Tijn Zeeman uit Den Burg die 7.00 scoorde.

Lennard Feenstra uit Opeinde werd derde in 7.40. Eerste en enige meisje was Tess Hille uit Brandevoort in 7.59.

De 4 km. was een prooi voor Mark van Ginkel uit Ten Boer in 16.50, Hij had een mooie strijd met Axel Garritsen uit Den Burg die in 16.55 binnen kwam. Eerste vrouw werd Trees Smit uit Haren in 22.59. Veruit de snelste op de 8 km was Remko Nagteaal uit De Cocksdorp, die 33.47 klokte, hij liep op speciale schoenen die het op blote voeten lopen benaderd en uitermate geschikt zijn voor strand en waarmee je dus ook goed door het water kunt lopen.

Tweede werd Jan van Gent uit Oud Beijerland in 34.38. Snelste vrouw op deze afstand was Ramona Banda uit Den Burg. Zij zette 39.17 op de klok. De volledige uit slag is te vinden op www. avtexel.nl . De volgende loop die de atletiekvereniging organiseert is de Bos en Duin Zomercross op zondagochtend. Inschrijven vanaf 10.00 uur bij Bos en Duin, Bakkkenweg 16. Start van de cross 10.30 uur. Info Rita Dogger 313387.