Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

De Krimstrandloop 24-7-13

Opkomend tij en een straffe zuidwesten wind zorgden voor pittige omstandigheden tijdens de tweede De Krimstrandloop. Vooral het laatste stuk pal tegen de wind in was zwaar en vermoeiend voor velen.

19 kinderen waren er voor hun 1200 meter door het mulle zand. De 12- jarige Marvy Zijl uit Voorschoten was de snelste in 5.25, hij werd gevold door Milan Molema uit Nieuw Weerdinge in 5.29 en Vincent Tolman uit Zwolle in 5.30. Er was dus een mooie strijd geweest tussen deze drie atleten. Snelste meisje was Anna Elke van der Molen uit Hallum in 5.45, zij wist Kim Dulfer (5.55) uit Schiedam en Milou de Ruijter (6.05) voor te blijven.

Een onder deze omstandigheden heel snelle 4 km werd gelopen door Stefan Hinze (14.44), hij bleef de nummer twee, Duco van der Kuijl, bijna anderhalve minuut voor (16.09). De snelste vrouw op deze afstand werd Natasja Ooms uit Barendrecht die 20.37 klokte.

 

Eerst 2 km tegen de wind in, dan 4 km voor de wind en dan de laatste zware 2 km weer tegen wind in. Voor Robert Bakker uit Den Burg leek het geen probleem op te leveren. Gemakkelijk legde hij zijn 8 km af in 32.35, Roeland Bosch uit Groningen (34.51) ruim twee minuten achter zich latend. De 16-jarige duitse Lena Winkelmann was ook zeer snel in 36.42. Zij was menige ervaren atleet voor.