Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

De Krimstrandloop 7-8-13

Een regenachtige avond zorgde voor een niet zo groot aantal deelnemers van 49 bij de vierde De Krimstrandloop. Het viel de organisatie niet af.

10 Deelnemers voor de 1200 meter stonden te trappelen om te vertrekken. Dennie Banda uit Den Hoorn had een prachtige strijd met Coen v.d. Kerkhof uit Den Burg. De eindsprint moest uitmaken wie er eerste zou worden. Banda trok aan het langste eind en finishte in 5.32, Coen had 5.34. Derde werd Tijn Zeeman in 6.02. Jasmijn Baptist was snelste meisje in 5.58. Linsey Nagtegaal uit De Cocksdorp was keurig tweede in 6.05 en Jule Hahnbuck uiit Hennef (D) derde in 6.47.

 

De meeste deelnemers kozen deze avond voor 4 km. Eerst 2 km pal tegen de wind in en dan 2 km terug met een flinke wind in de rug. Jan Kerkmann uit Bielefeld wist zijn afstand in 14.57 te lopen, gevolgd door broer Tim die in 15.34 over de meet kwam. Eerste vrouw was Kristin Bender in 18.25.

 

Robert Bakker en Jaap Witte kwamen nog gebroederlijk door op 4 km., maar na 8 km had Jaap Witte een behoorlijk gaatje geslagen. Hij liep 31.37 en Bakker eindigde in 32.24. De laatste finisher was tevens de eerste vrouw: Sandra Ogink uit Raalte in 54.39. 

 

De volgende loop die de atletiekvereniging organiseert is a.s. zondagochtend de Bos en Duin Zomercross. Inschrijven vanaf 10.00 uur bij Bos en Duin, Bakkenweg 16. Start om 10.30 uur. Info 313387