Atletiekvereniging Texel

  

Zoeken

Archief

De Krimstrandloop 22-7-15

Goede opkomst 2e De Krimstrandloop.

De omstandigheden waren prima woensdagavond bij de strandloop bij paal 28. Het was laag water, niet te warm en er stond een lekker windje. Goed voor 88 atleten om de strijd aan te gaan.

17 kinderen waren naar de 1200 meter-loop gekomen. 600 meter richting de vuurtoren en bij de post met vlag keren en dan weer terug naar paal 28. Voor Dennie Banda was het niet moeilijk om te winnen. Hij kwam met zijn 5.05 precies één minuut voor Houke Hoeksema uit Duisburg binnen. Derde jongen was Sijbrandt Kortenhoeven uit De Koog in 6.39. Bij de meisjes trok Imme van der Kerkhof aan het langste eind (6.09). Zij moest er meer moeite voor doen, want de nummer twee Julia Him uit Lux (D)zat maar 5 seconden achter haar. Derde meisje werd Iris Baptist uit Den Burg in 6.39.

Hessel Arensman liep een mooie race op de 4 km. Met zijn 15.47 wist hij Axel Garritsen 20 seconden voor te blijven. Eerste dame werd Lisanne Hassing uit Wolvega,  zij liep 19.25.

Bob te Lindert uit Heelweg deed 30.32 over de 8 km. Jammer dat Jaap Witte niet aanwezig was, want dat had een mooie strijd op kunnen leveren. Remko Nagtegaal werd  tweede in 34.22. Snelste vrouw werd Inga Behnen uit Hamm in 36.20.

De gebruikelijke verloting na afloop was wederom een groot succes.

De volgende loop die AV Texel organiseert is de derde Bos en Duin Zomercross. Vanaf 10.00 uur inschrijven bij Bos en Duin, Bakkenweg 16 op het terras. Start van de loop 10.30 uur. Info Rita Dogger 313387.