Op het Triple-IT indoor atletiekgala in Sportpaleis Alkmaar op zaterdag 12 december verschenen 650 atleten aan de start.

Namens AVTexel stapten Joshua van de Voort, Dennie Banda en Coen van de Kerkhof in de ring. Ze streden op verschillende onderdelen tegen leeftijdgenoten uit Noord en Midden Nederland.

Joshua liep de 1500m zeer geconcentreerd en won de bronzen medaille met een goed getimede eindsprint. Bij 60m horden (84cm) en kogel (4kg) werd Joshua 10e en 7e. Coen van de Kerkhof deed op vier onderdelen zeer verdienstelijk mee. Zijn beste prestatie was een 5e plaats op de 1000m. Met 3.37.42 bleef hij echter bijna 8 seconden achter op zijn persoonlijke record. Dennie Banda was goed in vorm en haalde brons op de 1000m (3.34,88) en een mooie toptien-plaats (9e) op de 60m horden.

vlnr Coen van de Kerkhof, Joshua van de Voort en Dennie Banda op de atletiek indoor in Sportpaleis AlkmaarJoshua van de Voort (rode shirt) aan de start voor de 60m horden.